+370 663 86493
PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!
+370 663 86493

Apie mus

Esame entuziastingi, darbštūs ir kupini jaunatviško maksimalizmo. Mus motyvuoja meilė sveikam bei skaniam maistui, smalsumas išbandyti naujų skonių suteikiami nepažinti potyriai.

Tačiau, žinoma, pagrindinis mūsų tikslas – geriausiais skoniais pasidalinti su Jumis. Visada užtikriname kokybę. Kadangi draugams niekada nesiūlome neskanaus pyrago, taip ir pas mus garantuojame gausite tik šviežiausius, kruopščiai atrinktus tik iš patikimų ūkių bei išskirtinių skonių produktus, o juos skanauti gali tiek didelis, tiek mažas.

Mes nesigiriame mažiausiomis kainomis, nes visuomet jums garantuojame šviežumą, išskirtinai aukštą kokybę bei stebinantį skonį. Mūsų sena ir griežta taisyklė – jei pas jus pateko kokybės standartų neatitinkanti prekė – mes visuomet ją pakeičiame kita arba grąžiname pinigus. Kiekvieną iššūkį ir situaciją
priimame kaip galimybę tobulėti.

Esame įsitikinę, apsilankę mūsų parduotuvėje, norėsite grįžti dar kartą. Svarbiausia mūsų veikloje – Jūsų poreikiai, tad esame pasiruošę atsakyti į visus jus dominančius klausimus ar patarti kaip geriausiam draugui.

Tikime, kad svarbiausia darbe – meilė savo veiklai, o mums jos tikrai nestinga, joje randame ir prasmę. Mes mylime tai ką darome, nes galime dovanoti jums maisto teikiamą malonumą bei naudą sveikatai. Na ir žinoma, kam nepasitaisytų nuotaika, pamačius patenkintų klientų šypsenas ar išgirdus vaikų klegesius iš džiaugsmo, atvykus skanėstams?

Tikimės tapsime draugais. Susitikime mūsų parduotuvėje.

Su meile,
Uogos į namus